Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • Lili
Опис

Женствени и практични слип гаќички во младалачки стил. Изработени се од фин памук и нежна и еластична чипка. Погодни се за секојдневно носење, овозможуваат пријатно и удобно чувство.

Lili Valentine

229,00 ДЕН

339,00 ДЕН

-32%

Расположливи големини
S M L XL
Расположливи бои
Материјал

95% Памук 5% Eластин

Количина
Одбери големина
Производот е додаден во корпа.