44

LIZ J-20 - push up градник во Б корпа

(0)
610,00 ДЕН 1.089,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Заводлив push-up градник со полнети Б корпи и додаток на нежна чипка. Погоден за секојдневно носење.

Материјал

90% полиамид, 10% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам