53

LOLA J-20 - женски слип гаќички

(0)
216,00 ДЕН 459,00 ДЕН
Расположливи бои
Количина

Опис

Женски слип гаќички од нежен, мек материјал со егзотичен дезен. Ги краси дебел појас околу струкот. Имаат тенки рабови и поставени се со памук.

Материјал

90% полиамид 10% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам