41

LORENA J-20 - женски бразилијана гаќички

(0)
261,00 ДЕН 439,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Женски бразилијана гаќички од мек материјал, без рабови на задната страна, за без оцртување под облеката. Поставени со памук.

Материјал

90% полиамид 10% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам