30

LOREZZA P-22 - градник без жици

(5)
762,30 ДЕН 1.089,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Градник без жици.Нежен, без полнење, обложен со чипка од предната страна и прерамки на подесување.

Материјал

90% Полиамид 10% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам