44

LUCIA J-20 - женски танга гаќички

(5)
240,00 ДЕН 429,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Женски танга гаќички од нежна, растеглива чипка. Порабени со тенки рабови, поставени со памук.

Материјал

90% полиамид 10% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам