30

LUIZ J-20 - танга гаќички

(0)
307,00 ДЕН 439,00 ДЕН
Расположливи бои
Количина

Опис

Женски танга гаќички со анимал принт и црна украсна чипка на предниот дел. Поставени со памук.

Материјал

90% полиамид, 10% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам