41

LULU Ј-20 - женска маичка

(0)
439,00 ДЕН 739,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Женска маичка на прерамки, порабена со чипка околу деколтето. Натписот е младешни и лесно се комбинира со гаќичките.

Материјал

95% Памук 5% Eластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам