30

Madison p-21 женски пижами

(5)
1.679,30 ДЕН 2.399,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Неверојатно пријатна ноќница од мека вискоза. Горниот дел има додаток на еластин и нежно паѓа. Долниот дел е од материјал налик сатен, со долги ногавици. Пријатна за спиење или носење низ дома.

Материјал

Горен дел: 95% вискоза 5% еластин Долен дел: 94% полиестер 6% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам