58

MAGDALENA P-21 - женска наметка

(5)
1.070,00 ДЕН 2.549,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Нежна женска наметка, отмена и елегантна, со 3/4 широки ракави. Лесно паѓа, а струкот се нагласува со лента од истиот материјал.

Материјал

94% полиестер 6% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам