30

MAIDA J-20 - женска наметка

(0)
1.602,00 ДЕН 2.289,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Сатенска наметка со 3/4 кимоно ракави, со сатенска лента која го нагласува струкот.

Материјал

94% полиестер, 6% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам