Ново

MAIDA J-23 - женска наметка

(5)
2.149,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Нежна женска наметка, отмена и елегантна со 3/4 широки ракави. Нежно паѓа, а струкот се нагласува со лента на подесување од истиот материјал..

Материјал

95% Полиестер 5% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам