30

MANA J-20 - бразилијана гаќички

(0)
321,30 ДЕН 459,00 ДЕН
Расположливи бои
Количина

Опис

Женски бразилијана гаќички од комбинација на деликатна чипка и проѕирен материјал. Без истакнати рабови и поставени со памук.

Материјал

88% полиамид 12% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам