20

MANJA J-21 ГРАДНИК БЕЗ ЖИЦИ

(5)
719,20 ДЕН 899,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Нежен градник без жици и полнења, од мек Полиамид, со дополнителна чипка на рабовите и декоративна чипка на задниот дел.Без закопчување, одговара на Б корпа.

Материјал

90% Полиамид 10% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам