30

MARIANGELA P-23 - градник без жици

(5)
804,00 ДЕН 1.149,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Удобен градник без жици и полнење. Идеален за секојдневно носење, нуди максимална потпора и удобност. Во нежна лила боја со детали од чипка на грбот.

Материјал

90% Полиамид 10% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам