20

MARISSA J-20 - женски чизмички

(5)
791,20 ДЕН 989,00 ДЕН
Расположливи бои
Количина

Опис

Меки и удобни собни папучки, овозможуваат удобност и неверојатна топлина.

Материјал

Горен дел: полиестер, Ѓон: Термопластична гума

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам