Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • Marissa
  • Marissa
Опис

Практичен и удобен градник со фишбан и пенасто полнење за push-up ефект. Карактеристичен по мазните корпи и рабови кои не се познаваат под облеката

Marissa

687,00 ДЕН

859,00 ДЕН

-20%

Расположливи големини
70 B 75 B 80 B 85 B
Расположливи бои
Материјал

90% Полиамид 10% Eластин

Количина
Одбери големина
Производот е додаден во корпа.