49

MARSIJA J-22 - женски тренерки

(5)
1.325,00 ДЕН 2.599,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Женски тренерки, за нежен допир и максимална удобност.

Материјал

100% Полиестер

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам