50

MELANI J-20 - градник во Б корпа

(0)
675,00 ДЕН 1.349,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Сензуален градник со линија на балконет, со продолжетоци од чипка над корпите и со висок околувратник. Заводливата чипка е споена со прерамки кои се подесуваат. Се закопчува на грбот.

Материјал

90% полиамид 10% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам