30

MILENA J-20 - женски слип гаќички

(0)
370,00 ДЕН 529,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Женски слип гаќички од мек материјал, поставени со памук. Со засеци и украсни ленти од предната страна на колковите.

Материјал

90% полиамид 10% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам