Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • Milena
Опис

MILENA 20 den

419,00 ДЕН

Расположливи големини
2 3 4
Расположливи бои
Материјал

86% полиамид, 14% еластин

Количина
Одбери големина
Производот е додаден во корпа.