30

MINGA J-20 - женски слип гаќички

(0)
412,00 ДЕН 589,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Женски слип гаќички од заводлива чипка, со дополнителни романтични мотиви на предната страна. Не се оцртуваат под облеката.

Материјал

90% полиамид 10% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам