51

MONICA P-22 - женски градник во Б корпа

(5)
633,00 ДЕН 1.289,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Balkonet brushalter, sa penastim B korpama, i blagim ojačanjem korpi. U kombinaciji dve nijanse plave boje, sa elegantnom, dizajniranom čipkom. Pogodan za svakodnevno nošenje.

Материјал

82% Полиамид 10% Еластин 8% Полиестер

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам