51

MONJA J-22 - женски танга гаќички

(5)
274,30 ДЕН 559,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Заводливи танга гаќички, од интересна чипка, зелена боја

Материјал

90% Полиамид 10% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам