30

Nikita p-21 градник без жици во Б корпа

(5)
734,30 ДЕН 1.049,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Женски градник во Б корпа, без зајакнати корпи, без жици и полнење. Има растеглива лента под корпата и дискретна чипка.

Материјал

90% полиамид 10% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам