44

NIVES J-20 - женски пижами

(0)
1.511,00 ДЕН 2.699,00 ДЕН
Расположливи бои
Количина

Опис

Софистицирана и елегантна женска пижама со долги ракави и ногавици. Горниот дел е на раскопчување. Со егзотичен дезен.

Материјал

94% полиестер 6% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам