Ново

NIVES J-23 - женски пижами

(5)
2.979,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Софистицирана и елегантна женска пижама, со долги ракави и ногавици и горен дел на раскопчување.Од нежен материјал сличен на сатен

Материјал

95% Полиестер 5%Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам