30

Nives p-21 женска сатенска пижама

(5)
1.889,30 ДЕН 2.699,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Софистицирана и елегантна женска пижама со долги ракави и ногавици, со горен дел на раскопчување. Од нежен материјал налик сатен, до дискретен отсјај.

Материјал

94% полиестер 6% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам