44

Nura p-21 женски беби дол

(5)
979,00 ДЕН 1.749,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Елегантен комплет беби дол со додаток на чипка под деколтето и прерамки кои се подесуваат. Лелеав и пријатен.

Материјал

94% полиестер 6% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам