30

Olivera p-21 градник во Ц корпа без жици

(5)
832,30 ДЕН 1.189,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Градник во Ц корпа без жици. Со пенести корпи без полнење, покриени со чипка, проширена кај прерамките. Раскошен и удобен за носење.

Материјал

55% полиамид 20% вискоза 15% еластин 10% полиестер

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам