30

Push-Up градник

(0)
741,00 ДЕН 1.059,00 ДЕН
Расположливи бои
Количина

Опис

Push-up градник, со класичен крој, со полнење кое го истакнува деколтето. Прерамките кои се подесуваат овозможуваат удобно носење, а чипката дава сензуален изглед на моделот.

Материјал

90% Poliamid 10% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам