Ново

Pavita p-21 женска ноќница

(0)
1.579,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Заводлива ноќница со тенки прерамки кои се подесуваат, од материјал налик сатен. Ја краси чипка на деколтето.

Материјал

94% полиестер 6% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам