Penelope - женска маица на прерамки

(0)
629,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Практична и удобна долна маичка на прерамки, со тенка чипка по рабовите и прерамките. Погодна за носење под кошула или блуза на ниски температури.

Материјал

95% памук, 5% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам