25

PETRA P-23 - женски слип гаќички

(5)
329,00 ДЕН 439,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Женски слип гаќички. Памучен материјал, идеални за секојдневно носење. На рабовите се со дискретна чипка.

Материјал

95% Памук 5% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам