Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • Piera
  • Piera
Опис

Гламурозен балконет градник со фишбан и пенасто полнење женствено го нагласува деколтето. Истакната фина чипка, нежни прерамки со дискретен одсјај кои се вадат по потреба. Украсен со циркони помеѓу корпите

Piera

949,00 ДЕН

Расположливи големини
70 B 75 B 80 B 85 B
Расположливи бои
Материјал

60% полиамид, 30% вискоза, 10% еластин

Количина
Одбери големина
Производот е додаден во корпа.