Ново

Piper p-21 градник во Б корпа

(0)
1.249,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Градник со Б корпа, балконет крој, со пенесто зајакнати корпи без полнење. Украсен со прекрасна чипка која се спушта под деколтето.

Материјал

90% полиамид 10% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам