40

PUSH UP ГРАДНИК BERTA J21

(5)
659,40 ДЕН 1.099,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Балконет градник со благо полнење и жица, за дискретно нагласување на деколтето. Изработен од мек нежен материја со интересен принт од мини колекцијата “Rain forest”. Прерамките се подесуваат и по потреба може да се отстранат.

Материјал

90% Полиестер 10% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам