20

PUSH UP ГРАДНИК FLORELA Ј21

(5)
927,20 ДЕН 1.159,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

PUSH-UP градник со нежни корпи и жица. Дополнително полнење за поизразено деколте. Удобен модел кој е погоден за секојдневно носење. Достапен во крем, темно плава и црна боја.

Материјал

90% полиамид 10% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам