20

PUSH UP ГРАДНИК KLEMENTINA Ј21

(5)
879,20 ДЕН 1.099,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Градник со B корпи и благо пенесто полнење и жица, достапен во темно плава боја, со нежен дизајн на кругчиња во предниот дел.

Материјал

92% Полиамид 8% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам