Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • PUSH UP ГРАДНИК
Опис

Заводлив градник со жица и полнети Б корпи кои овозможуваат одлична потпора и пуш ап ефект.Корпите дискретно се опфатени со чипка правејќи го деколтето уште позаводливо.

TIBERIA

PUSH UP ГРАДНИК

799,00 ДЕН

1.279,00 ДЕН

-38%

Расположливи големини
85 B 80 B 70 B 75 B
Расположливи бои
Материјал

87% Полиамид13% Еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.