Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • PUSH-UP ГРАДНИК
Опис

Заводлив push-up градник, за вистински push-up ефект и раскошно деколте. Го красат украсни дополнителни траки на деколтето и додатоци од чипка со романтична изработка.

NURIA

PUSH-UP ГРАДНИК

699,00 ДЕН

989,00 ДЕН

-29%

Расположливи големини
80 B 70 B 75 B
Расположливи бои
Материјал

90% Полиамид 10% Еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.