Outlet

PUSH UP КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ Г. ДЕЛ

(0)
599,00 ДЕН 1.199,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

PUSH UP КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ Д. ДЕЛ

(0)
399,00 ДЕН 749,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Број на производи: 1

Вкупен износ: 599,00 ДЕН

Опис

Костим за капење со Б корпи. Тврдо појачано поставени корпи. Благ push-up ефект. Врзување на грбот со подесувачки ленти. Бразилијана долен дел.

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам