49

PUSH UP КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ

(0)
998,00 ДЕН 1.949,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Костим за капење со дупло полнети Б корпи со вистински push-up ефект. Врзување на подесувачки ленти. Слип долен дел со класичен крој.

Материјал

80% Poliamid 20% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам