50

PUSH UP КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ

(0)
975,00 ДЕН 1.949,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Костим за капење со благо полнети Б корпи со push-up ефект. Врзување со подесувачки ленти на грбот. Боксерици долен дел.

Материјал

80% Полиамид 20% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам