Намалување

ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИ

(5)
609,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Практични класични женски слип гаќички, сет од 5 парчиња. Изработени се од префинет памук, со нежен и дискретен вез на рабовите, погодни за секојдневно носење. Пружаат удобно чувство.

Материјал

95% Pamuk 5% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам