30

Remi p-21 женски комплет беби дол

(5)
1.287,30 ДЕН 1.839,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Женски беби дол комплет, мек и нежен, збогатен со чипка на деколтето и под него. Пријатен за спиење. Горниот дел има прерамки на подесување, а долниот е на ластик, со чипка од страните.

Материјал

96% модал 4% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам