30

Rita p-21 женски бразилијана гаќички

(5)
475,30 ДЕН 679,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Женски бразилијана гаќички, ласерски сечени, со додаток на чипка. Не се оцртуваат под облеката.

Материјал

80% полиамид 20% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам