41

ROMINA ј-20 - женско боди

(0)
1.070,00 ДЕН 1.799,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Сензуално боди со благо полнети корпи и фижбајн, за максимална поддршка. Изработено од најфина чипка, се закопчува на грбот и има длабоко деколте. Памучната постава помага за попријатно носење.

Материјал

90% полиамид, 10% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам