50

ROSE NG-22 - женски слип гаќи

(5)
319,50 ДЕН 639,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Ретро, заводлив модел гаќички,длабок крој.Заводливо прозирни со додаток од чипка.Украсната лента декоративно се врзува пзади. Памучна постава

Материјал

90% Полиамид 10% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам