Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ROXANA P-19 -z.bebi dol
Опис

Удобен женски беби дол со кратки ракави. Пријатен за носење со карактеристичен етно принт и весели детали

ROXANA

ROXANA P-19 -z.bebi dol

1.499,00 ДЕН

Расположливи големини
S M L XL
Расположливи бои
Материјал

Горен дел: 60% памук, 40% полиестер. Долен дел: 100% вискоза

Количина
Одбери големина
Производот е додаден во корпа.